Після матчу «Таврія» - «Динамо», голкіпер киян Олександр Рибка звернувся до Ультрас «Динамо» Київ.
Звернення Рибки до Ультрас «Динамо» Київ. ВІДЕО
Після матчу «Таврія» - «Динамо», голкіпер киян Олександр Рибка звернувся до Ультрас «Динамо» Київ.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Після матчу «Таврія» - «Динамо», голкіпер киян Олександр Рибка звернувся до Ультрас «Динамо» Київ.