Ультрас «Динамо» підтримали Чорноморський флот та передали надскладний меседж. ФОТО + ВІДЕО

Динамо Київ 16 Березня, 23:04
Ультрас київського «Динамо» завжди перебували в авангарді суспільних та політичних подій на теренах України. Матч 21-го туру чемпіонату України проти симферопольської «Таврії» підтвердив реноме столичних ультрас.

Перед початком поєдинку чемпіонату України «Таврія» - «Динамо», який проходив у Києві на НСК «Олімпійський», ультрас киян влаштували модульне шоу.

Вони з різнокольорових картонок склали зображення прапора ВМС України, підтримавши таким чином Чорноморський флот та усіх українських військових, які зараз знаходяться в окупованому Росією Криму.

Матч розпочався хвилиною мовчання та виконанням гімну України:

Щодо вищезгаданого меседжу, то нам самим цікаво дізнатися, що зашифровано у цьому дивному і незрозумілому банері:

Можливо, ви підкажете, як це розшифровується?

Читайте також: Звернення Рибки до Ультрас «Динамо» Київ. ВІДЕО