Месут Озіл: "Гордий бути гравцем цієї команди"

Світовий футбол 15 Вересня, 12:24
Новачок лондонського "Арсеналу" прокоментував свій дебют за "канонірів".

 

АПЛ, четвертий тур. Сандерленд - Арсенал – 1:3. 

"Гордий бути гравцем цієї команди", - написав Месут на своїй сторінці в соціальній мережі "Інстаграм". 

У своєму деб'ютному матчі Месут відзначився результативним пасом. На полі перебував 82 хвилини і був замінений на Вермалена.