- Ці люди жодного відношення до футболу не мають, і до ультрас теж. Хто вони? Цього ми не знаємо. Ми тільки дізналися, що їм заплатили 60 тисяч грошей. І ці люди знаходяться у нас тут в будівлі, - сказав Коньков «Профутболу».
Анатолій Коньков: «Цим людям заплатили 60 тисяч грошей»
Голова ФФУ Анатолій Коньков розповів про людей, котрій мітингували під час проведення Виконкому федерації.