Ігор Циганик: «Підкилимні ігри» в українському футболі не закінчаться ніколи»

Динамо Київ 17 Березня, 08:42
Ведучий телеканалу 2+2, телекоментатор Ігор Циганик прокоментував старт чемпіонату не з 19-го, а з 21-го туру.

«Якби прийняли той календар, про який клуби домовилися на загальній нараді, то сьогодні ми могли б говорити про поєдинок «Динамо» - «Шахтар». І, напевно, було б достатньо цікаво і ми б тоді насправді зрозуміли яке зараз «Динамо» і який «Шахтар». Тому що ні «Динамо», ні «Шахтар» особливих проблем у своїх поєдинках не мали. Але цікаво було б побачити. Я думаю, насамперед, для людей було б цікаво. Але бачите, все-таки є підкилимні ігри в українському футболі. Я думаю, вони не закінчаться ніколи. На даному етапі вирішили, що починати потрібно не з 19-го, а з 21-го туру. Добре, що стартували і що все так закінчилося», - сказав Циганик в ефірі «Профутболу».