Встановлено антирекорд відвідуваності «Олімпійського»

Динамо Київ 17 Березня, 10:22
У матчі 21-го туру чемпіонату України «Таврія» - «Динамо» був встановлений антирекорд відвідуваності на НСК «Олімпійський».

За офіційними даними гру відвідало 11 535 глядачів.

Відмітимо, що найнижча відвідуваність на «Олімпійському» була зафіксована на матчі «Динамо» - «Ворскла», який відбувся 17-го березня 2013 року. На тій грі було 12879 глядачів. У цьому сезоні найменшу кількість глядачів було зафіксовано на грі «Динамо» - «Металург» (Донецьк) - 14 935 глядачів.