- Буває, граємо на тренуваннях на віджимання, по-різному. Але в основному на гроші (посміхається). Причин для паніки у нас немає, все добре. У нас всі отримали зарплату, всі в нормальному настрої, - цитує футболіста канал «Футбол1».
Олександр Нойок: «В «Металісті» всі отримали зарплату»
Півзахисник «Металіста» прокоментував нинішню ситуацію в команді: