«Севастополь» уже хоче в російську Прем`єр-лігу

Динамо Київ 17 Березня, 19:13
ФК «Севастополь» готує пояснювальну записку до Федерації футболу України, а ось з сезону 2014/15 планує брати участь у російському чемпіонаті.

На сьогодні севастопольська команда виступає в українській Прем'єр-лізі, де посідає 11-е місце, набравши 19 очок.

За підсумками загальнокримського референдуму, який не визнали у більшості країн світу, 96,77 % виборців проголосували за приєднання Криму до Росії.

«Звичайно, багато уболівальників хочуть, щоб кримські команди приєдналися до російського чемпіонату. Але бажання - це бажання. На жаль, на сьогоднішній день не все залежить від бажання російського чемпіонату, не кажучи вже особисто про нас», - зазначив президент «Севастополя» Олександр Красильников.

«Є УЄФА і ФІФА, за чиїми нормативними документами ми повинні діяти. У разі недотримання цих правил навіть РФС і ФФУ можуть бути покарані. Ми робимо все, що в наших силах. Готуємо пояснювальну записку до Федерації футболу України, оскільки поки що є суб'єктами української Прем'єр-ліги.

Паралельно будемо відправляти лист в УЄФА про наше становище з проханням підказати, як вийти з ситуації, що склалася. Звичайно, нам хотілося б, щоб вже до чемпіонату-2014/15 ситуація прояснилася. Але це не в силах наших федерацій - все залежатиме від дій УЄФА і ФІФА

Звичайно, все ще потрібно узгодити, але клубу дійсно не хотілося б опускатися нижче свого рангу. Збереження місця у вищому дивізіоні - це нормальне бажання», - заявив Красильников.