- Рішення тренера - залишити мене в запасі. Я не вправі його обговорювати, - попередив українець
- Хоча б одне? Зі «Спартаком» це хіба мало?
- По цій грі «Анжі» заслуговував тільки перемогу.
- Взагалі по другому тайму склалося відчуття, що ваша команда претендує на золото, а не «Спартак».
- Чи не наші проблеми. Це бачення журналістів, вболівальників. Наше завдання - виходити і грати у свій футбол. У який вміємо. Тим більше в «Анжі» відмінна команда, сильні виконавці. І команда незаслужено знаходиться на останньому місці.
- Тоді чому до перерви «Анжи» «горів» 0:2?
- Так буває. Дрібні помилки призвели до двох голів. «Спартак» зміг забити два м'ячі, толком нічого не створивши. По суті, самі собі їх привезли.
- Сьогодні трапилася природна аномалія: Олександр Алієв не забив штрафний на стадіоні «Локомотив».
- Звичайно, мені було дуже приємно знову вийти на поле в Черкізово. Прекрасно пам'ятаю ті часи, коли виступав тут за «Локомотив». Не приховую, дуже хотів сьогодні забити. Але часу не вистачило. Нічого, ще повернуся сюди, коли «Анжі» гратиме з «Локомотивом»!