Олександр Алієв: «Анжі» незаслужено знаходиться на останньому місці»

Світовий футбол 17 Березня, 20:33
Півзахисник «Анжі» Олександр Алієв після нічиєї зі «Спартаком» (2:2) в 21-му турі чемпіонату Росії висловив думку, що команда не заслуговує останнього місця в турнірній таблиці.

- Рішення тренера - залишити мене в запасі. Я не вправі його обговорювати, -

попередив українець

. - Можу лише сказати, що Гаджи Муслімович просив мене додати агресії попереду, бити при будь-якій можливості. У кожному разі, сьогодні ми відігралися з 0:2, ще й після важкого виїзду до Голландії на матч з АЗ. Хлопці молодці, змогли вирвати хоча б одне очко.

- Хоча б одне? Зі «Спартаком» це хіба мало?

- По цій грі «Анжі» заслуговував тільки перемогу.

- Взагалі по другому тайму склалося відчуття, що ваша команда претендує на золото, а не «Спартак».

- Чи не наші проблеми. Це бачення журналістів, вболівальників. Наше завдання - виходити і грати у свій футбол. У який вміємо. Тим більше в «Анжі» відмінна команда, сильні виконавці. І команда незаслужено знаходиться на останньому місці.

- Тоді чому до перерви «Анжи» «горів» 0:2?

- Так буває. Дрібні помилки призвели до двох голів. «Спартак» зміг забити два м'ячі, толком нічого не створивши. По суті, самі собі їх привезли.

- Сьогодні трапилася природна аномалія: Олександр Алієв не забив штрафний на стадіоні «Локомотив».

- Звичайно, мені було дуже приємно знову вийти на поле в Черкізово. Прекрасно пам'ятаю ті часи, коли виступав тут за «Локомотив». Не приховую, дуже хотів сьогодні забити. Але часу не вистачило. Нічого, ще повернуся сюди, коли «Анжі» гратиме з «Локомотивом»!