Олександр Алієв: «Я - патріот»

Динамо Київ 17 Березня, 21:13
Півзахисник «Анжі» Олександр Алієв прокоментував можливий перехід кримських «Севастополя» і « Таврії» в російську футбольну прем'єр-лігу.

Півзахисник «Анжі» Олександр Алієв прокоментував можливий перехід кримських «Севастополя» і «Таврії» в російську футбольну прем'єр-лігу.

«Це політика. Не можу це обговорювати, нехай там розбираються. Скажу одне: дуже шкода і неприємно, коли по телевізору бачиш все це, коли люди виїжджають з України. Залишається тільки тримати кулаки, щоб все налагодилося в нашій країні і люди жили спокійно. Я - патріот України, я за цю країну виступаю, влаштувався там. Як мені, так і моїй родині це неприємно», -

наводить слова Алієва «Советский спорт».

Читайте також:

Олександр Алієв: «Це ганьба на весь світ. Який Євросоюз?»