Півзахисник «Анжі» Олександр Алієв прокоментував можливий перехід кримських «Севастополя» і «Таврії» в російську футбольну прем'єр-лігу.
«Це політика. Не можу це обговорювати, нехай там розбираються. Скажу одне: дуже шкода і неприємно, коли по телевізору бачиш все це, коли люди виїжджають з України. Залишається тільки тримати кулаки, щоб все налагодилося в нашій країні і люди жили спокійно. Я - патріот України, я за цю країну виступаю, влаштувався там. Як мені, так і моїй родині це неприємно», - наводить слова Алієва «Советский спорт».
Читайте також: