Олег Саленко: «Буде реальна битва за друге місце»

Динамо Київ 18 Березня, 07:45
Футбольний експерт, колишній гравець київського «Динамо» Олег Саленко прокоментував старт українського чемпіонату та спрогнозував його остаточні результати.

- Як розцінюєте відновлення чемпіонату з психологічної точки зору для вболівальників і гравців?

- Це величезний плюс для країни, ми теж вчора їздили в Хмельницький, грали матч пам'яті Небесної Сотні. Це було необхідно. Спорт допомагає людям трохи забутися. Для футболістів це теж важливо. Головне, що початок покладено, не важливо з якого туру. Напевно, будуть деякі проблеми з іграми, в яким потрібно грати кримським командам, переноси будуть. Але треба шукати варіанти рішення, спорт все-таки допомагає людям, - цитує Саленка ресурс «Новости в фактах».

- Чим запам'ятався минулий тур, якісь результати Вас здивували?

- Особливих не здивували, як я і говорив, «Шахтар», «Динамо» і «Дніпро» без труднощів виграють. І перемогою «Волині» над «Карпатами» я не здивований. Вже видно, які команди знаходяться в незрозумілій ситуації. Цей тур показав, що команди у нас є, вони різного класу, і якщо вгорі таблиці буде боротьба за перші місця, то внизу я не знаю, які команди дограють чемпіонат.

- Те, що «Металіст» не зміг обіграти «Говерлу», не стало сюрпризом?

- Ні, я прогнозував перемогу харків'ян в один м'яч, 2-1, або ж нічию. Але схилявся до того, що Металіст дотисне таки, але не вгадав. У команді зараз багато змін, склад і тренерський штаб змінилися, психологічний стан позначається. Я говорив, що буде дуже важкий матч, тому й прогнозував мінімальну перемогу за рахунок класу або нічию. Виявилося, що перебудови просто так не даються. Тому призову трійку розіграють «Дніпро», «Динамо» і «Шахтар», причому реальна битва буде за друге місце. Все вирішиться в очних протистояннях.

- А від «Динамо» не очікували більш впевненої перемоги?

- Ні, я якраз хотів побачити, в якому стані «Динамо», Розмовляв з помічниками тренера, вони кажуть, що всі хлопці хочуть грати, іноземці теж запитували, коли почнеться чемпіонат. Тому старт чемпіонату важливий психологічно, потрібні були офіційні ігри. Тому великих перемог зараз не треба, достатньо просто виграти і найголовніше психологічно налаштувати гравців.