- Не потрібно самовпевненого відношення. Хтось може назвати групу, в яку потрапила Україна, прохідною. В історії вистачало показових прикладів, коли ми в стикових матчах програвали Словенії та у відбіркових етапах різних турнірів втрачали очки, в тому числі і з Білорусією, - цитує Суркіса канал «Футбол 1».
На думку екс-президента ФФУ, наша збірна може розраховувати на друге місце в групі. - У цій групі, я вважаю, Україна не є фаворитом, тому що в ній присутній чемпіон світу та Європи - Іспанія. Але, безумовно, ми можемо претендувати на статус другої команди групи.
Відмітимо, що підопічні Михайла Фоменка потрапили в одну групу зі збірними Іспанії, Словаччини, Македонії, Білорусі та Люксембурга.