Калініченко : «Я гравець «Таврії» і я граю в чемпіонаті України»

Динамо Київ 18 Березня, 11:52
Гравець «Таврії» прокоментував теперішню ситуацію в команді:

«Що ми, футболісти, можемо зробити? Від нас в цій ситуації нічого не залежить. Тут більше політики. А ми - сторонні спостерігачі. Йдуть розмови про те, що «Таврію» можуть перевести в російський чемпіонат? А хтось подумав, якою буде на це реакція Блаттера чи Платіні? У ці дні взагалі про футбол мало хто думає, у людей зараз зовсім інше в головах.

Я можу сказати так - я гравець «Таврії» і я граю в чемпіонаті України. А що буде завтра, подивимося.

З приводу нинішніх подій можу сказати наступне: будь-який примус - це погано. Ейфорія скоро закінчиться, і ця місцевість, повірте, не перетвориться на райський оазис. Можливо, кримчанам буде жити легше, можливо важче. Зараз важко робити припущення».