Ігор Суркіс: «Ніхто з гравців «Динамо» не звертався до мене з бажанням залишити клуб»

Динамо Київ 18 Березня, 21:38
Президент «Динамо» прокоментував висловлювання деяких гравців його клубу про бажання змінити місце роботи.





«До мене ніхто з футболістів не звертався. Вони все отримують вчасно, все витримується згідно контрактів. Вони - професіонали на контрактах, чемпіонат відновлений. А прийде літо - будемо дивитися»,

- зазначив президент київського клубу

в ефірі телеканалу «Футбол 1».

«Будемо дивитися по ситуації - або посилюватися, або відпускати того, хто не захоче. Тримати ж ми не можемо гравців... Але, я сподіваюся, що все стане на свої місця. З усіма новачками довгострокові контракти, вони поступово вливаються, адаптуються. Що ж ми будемо знову міняти коней на переправі»,

- цитує Суркіса

matchday.com.ua