Перший віце-президент ФФУ Анатолій Попов
в ефірі телеканалу «Футбол 1» прокоментував бажання «Таврії» та «Севастополя» грати в російській Прем’
єр лізі.
«Позиція двох клубів Прем'єр-ліги («Севастополя» і «Таврії») йде наперекір існуючим нормами ФФУ, УЄФА і ФІФА. Є відповідна процедура нашої федерації і міжнародних футбольних організацій, якої клуби повинні дотримуватися.
Команди однієї країни не можуть входити у федерацію іншої країни просто так. Це їхній шлях, вони його вибрали, але при цьому вони повинні дотримуватися відповідних вимог».