Футболістам «Таврії» і «Севастополя» немає жодної різниці, де грати

Динамо Київ 19 Березня, 08:35
АіФ.ua дізнались, що думають футболісти кримських клубів про продовження кар'єри в російському турнірі.

АіФ.ua

дізнались, що думають футболісти кримських клубів про продовження кар'єри в російському турнірі.

«Я вважаю, що ПФК «Севастополь» повинен грати в Україні, - говорить один з гравців «моряків», який не захотів афішувати своє прізвище. - Якщо станемо виступати в російському турнірі, то українці будуть вважатися легіонерами. А так команда дотримується думки, що немає великої різниці, де грати».

Футболіст також зазначив, що в Росії зарплати вищі, але чи будуть платити більше українським гравцям - це питання. До того ж, чемпіонат РФ сильніший вітчизняного.

«Якщо порівнювати Першу і Другу ліги Росії з українськими, то навіть у деяких командах нашої Прем'єр-ліги умови гірші» - поділився футболіст. За його словами, поки що керівництво «Севастополя» не робило жодних оголошень про перехід в чемпіонат іншої країни. «Тренуємося, як раніше, і чекаємо» - сказав спортсмен. Водночас захисник ПФК «Севастополь» Віталій Чарковський сказав, що, безсумнівно, готовий до участі в російському чемпіонаті. Крім того, футболістам подобається той факт, що в Росії топ-клубів куди більше, ніж в Україні.

«Там буде цікавіше брати участь, відкриються нові можливості, - вважає один з гравців сімферопольської «Таврії» на умовах анонімності. - Ми хочемо грати у футбол. Вже втомилися від цієї перерви, і вже, чесно кажучи, не має значення, де грати - в Росії чи в Україні».