- Перемогу «Динамо» над «Таврією» складно назвати переконливою. Чого, на ваш погляд, поки ще не вистачає команді Олега Блохіна?
- Потрібно додавати в потужності, киянам необхідно повертати ігровий тонус. Якщо команда буде грати до останньої хвилини, проблем не виникне. У цьому плані вважаю великим плюсом для столичних футболістів те, що їм не довелося відновлювати чемпіонат зустріччю проти «Шахтаря», - цитує Саленка «СЕ».
Нагадаємо, поєдинок закінчився перемогою динамівців з рахунком 1:2.