Як повідомляє прес-служба «Чорноморця», «Таврія» письмово повідомила одеський клуб про своє прибуття для участі в поєдинку 22-го туру УПЛ.
Гра «Чорноморець» - «Таврія» відбудеться 22-го березня та почнеться о 19-30. Днем раніше, 21-го числа, пройде поєдинок молодіжних складів. На прохання сімферопольського клубу він почнеться не в 12-00, а в 14-00 на стадіоні УТБ «Чорноморець» у Совіньоні.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що через припинення фінансування кримський клуб може закінчити свої виступи в чемпіонаті України.