Олексій Семененко: «Стадіон ремонтуємо самі. У міста і країни є важливіші вектори»

Динамо Київ 19 Березня, 13:48
І навіть якби КМДА або Кабмін проявили бажання взяти участь у відновленні, то Ігор Суркіс не прийняв би допомогу.

У столиці почали ремонт колонади стадіону «Динамо», що постраждала під час протистоянь активістів з правоохоронцями на вулиці Грушевського. Поки робітники поставили будівельні ліси і чистять все від кіптяви.

Віце-президент «Динамо» Олексій Семененко розповів, що всі витрати з ремонту на себе взяв президент клубу Ігор Суркіс. «Президент клубу може виділити гроші, щоб відновити все, що було пошкоджено. Навіть якби КМДА або Кабмін проявили бажання взяти участь у відновленні, то, мені здається, президент клубу подякував би, але допомоги не прийняв. У місті та країні є важливіші вектори, куди направити фінанси, -

зазначив Олексій Семененко

. - Все буде чудово, все буде відновлено».

За словами віце-президента «Динамо», за роботи взялися саме зараз, оскільки раніше під'їзд спецмашин до стадіону був обмежений. Семененко зміг назвати терміни, за які планується завершити роботи, і не став називати їх вартість: «В даному випадку сума не має значення. Це приватні гроші: скільки президент клубу захоче виділити, стільки він і виділить». При цьому раніше експерти оцінили збитки і ремонт колонади стадіону мінімум в 300 тис. гривень.