Ветерани «Динамо» зіграють три матчі пам`яті Небесної Сотні

Динамо Київ 19 Березня, 16:47
Кияни вийдуть на ігри у футболках з написом «Пам'яті Небесної Сотні».

Кияни вийдуть на ігри у футболках з написом «Пам'яті Небесної Сотні».

Ветерани київського клубу слідом за Хмельницьким планують провести матчі пам'яті героїв Майдану також ще у Тернополі, Львові та Чернівцях.

У складі киян, які вийдуть на ігри у футболках з написом «Пам'яті Небесної сотні» вийдуть такі відомі у минулому футболісти, як Володимир Безсонов, Сергій Кузнєцов, Віктор Хлус, Володимир Лозинський, Іван Яремчук, Юрій Дмитрулін, Олег Саленко, Святослав Сирота, Сергій Беженар, Олександр Призетко, Олег Венглинський, Олександр Оксимець і Едуард Цихмейструк.