«Якщо не грати у футбол, ситуація може лише погіршитись. Футбол працює як відволікаючий фактор, щоб люди могли забути про свої проблеми. Якщо на стадіоні не буде футболу, то дехто може направити свою енергію в інше русло. Я не маю на увазі дорослих або літніх, а, швидше, молодь у віці 18-25 років. У них тоді буде більше спокуси проявити себе в громадських місцях.
Що стосується Криму, то мене найбільше цікавить те, що буде в суботу, коли «Севастополю» належить зіграти вдома з «Металістом». Цікаво, якщо господарі захочуть там грати, чи пустять гостей до Криму », - цитує Луческу «Террикон».