Ситуація в Криму не могла не відбитися на двох головних клубах півострова - «Таврії» і «Севастополі».
В останні дні тільки й розмов, що про майбутнє цих команд. Дограють вони нинішній чемпіонат України - або достроково зійдуть з дистанції? З тим, щоб, можливо, в майбутньому стати учасником російської прем'єр-ліги.
Учора кореспондент «СЕ« зробив кілька спроб додзвонитися генеральному директору «Таврії « Олександру Бойцану, але поговорити вдалося лише з його заступником Вадимом Зайцем.
- Ми зараз не коментуємо ситуацію в клубі, - сказав він.
- Коли можна буде отримати офіційну інформацію?
- Через два дні. Ми поспілкувалися з нашими керівниками - і прийняли таке рішення. Така позиція клубу.