Володимир Безсонов: «Нашому футболу не потрібні легіонери»

Динамо Київ 20 Березня, 10:05
Відомий український тренер в інтерв’ю Hotsport поділився своїми думками стосовно останніх подій в українському футболі.

Відомий український тренер в інтерв’ю

H

otsport поділився своїми думками стосовно останніх подій в українському футболі.

- Непроста ситуація склалася у деяких клубів, які займають на даний час провідні позиції в нашому футболі.

- Треба просто грати і все. Я так розумію, ви маєте на увазі «Чорноморець» і «Металіст», ряди яких покинули кілька легіонерів? Ну і в чому тут труднощі? У нас достатньо своїх, молодих, кваліфікованих гравців. Треба тільки дати їм шанс проявити себе. Так, можливо сезон чи два доведеться пожертвувати результатом, але потім все окупиться сповна. Наші школи щорічно випускають навіть не сотні, а тисячі футболістів. Де вони? Навіщо тоді треба ці школи, якщо резерв ми шукаємо за кордоном? Я не вірю, що в Україні перевелися свої Блохіни, Заварови і Бєланови. Не потрібні нам легіонери. І зараз, коли вони не хочуть до нас їхати, є чудовий шанс залучати до ігор своїх українських хлопців.

- Повернімося до нашого чемпіонату. Як ви вважаєте, після подій, які відбулися під час зимової паузи, хто з команд побореться за чемпіонство?

- «Шахтар», «Динамо», «Металіст», «Дніпро» і «Чорноморець». Ці п'ять команд з початку чемпіонату заявили про свої амбіції, і щоб не сталося, вважаю всі вони вправі претендувати не тільки на медалі, але і на чемпіонство.