«Металіст» не хоче їхати в Севастополь

Динамо Київ 20 Березня, 11:50
До цих пір продовжує залишатися незрозумілою ситуація з місцем проведення матчу 22-го туру Прем'єр-ліги між «Севастополем» та «Металістом».

До цих пір продовжує залишатися не

зрозумілою ситуація з місцем проведення матчу 22

-го туру Прем'єр-ліги між «Севастополем» та «Металістом».

Харківський клуб вже неодноразово звертався як до приймаючої сторони, «Севастополю», так і в саму Прем'єр-лігу, з проханням дати гарантії безпеки на час перебування команди в небезпечному сьогодні Криму, на що конкретної ївідповіді керівництвом «Металіста» так отримано і не було.

Після цього керівництвом «Металіста» було направлено офіційний лист в Дирекцію Прем'єр-ліги з проханням розглянути питання про перенесення матчу на нейтральне поле в зв'язку з тим, що безпеки харківської делегації ніхто не гарантував. Сьогодні ввечері команді вже необхідно буде виїжджати на поїзді до Криму, але жодної відповіді з Прем'єр-ліги до цих пір не послідувало, хоча в кулуарах багато говорять про те, що особисто президент ПЛ Данілов спілкувався як з журналістами, так і з представниками харківського клубу, і підтвердив факт підготовки документів для перенесення матчу. У самому ж «Металісті» не хочуть наражати на небезпеку життя і здоров'я футболістів, персоналу та вболівальників.