«Наскільки я пам'ятаю, матч у Запоріжжі у першому колі вийшов нескладним для нас. Ми перемогли 2:1. Тепер же ми граємо вдома. Думаю, у нас хороші шанси на те, щоб взяти три очки. Та й якщо ми хочемо зайняти одне з перших двох місць, ми повинні перемагати такі команди як «Металург». Цікаво буде поспостерігати і за грою «Шахтаря» з «Дніпром». Нас влаштує нічия в цьому поєдинку».