Селюк: «Скоро буде чотири місяці, як «Таврії» не виплачують гроші»

Футбол України 21 Березня, 07:09
Сімферопольський футбольний клуб не виплачує зарплату своїм гравцям і головному тренеру команди вже більше трьох місяців. Про це розповів відомий футбольний менеджер і колишній віце-президент «Таврії» Дмитро Селюк.

«Вони ні з ким не розрахувалися, - зазначив Селюк. - У мене грають там три футболісти. Скоро буде чотири місяці, як команді не виплачують гроші.

«Таврія» при переході в російський чемпіонат повинна розуміти, що процес ліцензування - не просте процедура, там все набагато суворіше. Дуже дивні речі відбуваються з командою і вони поводяться закрито».

«Цей клуб повинен взяти нормальний бізнесмен, - продовжив він. - Сьогоднішні працівники клубу дуже неграмотно ведуть роботу, не знають, що роблять. Сьогодні розмовляв з головним тренером команди Семеном Альтманом і дізнався, що йому не заплатили ні копійки.

У той же час зимовий збір команда проводила в Туреччині. Там було все організовано по вищому розряду і футболісти жили з родинами. Розумієте, там вони не платять, а тут гуляють як хочуть. Але стверджую, що де б «Таврія» не брала участь, вона повинна буде розрахуватися з боргами, і УЄФА зобов'яже їх це зробити».