Калініченко: «Металісту» перенесли гру з «Севастополем». Браво!

Футбол України 21 Березня, 10:06
Півзахисник «Таврії» прокоментував рішення УПЛ про перенесення матчу 22-го туру між «Севастополем» і «Металістом».

Півзахисник «Таврії» прокоментував рішення УПЛ про перенесення матчу 22-го туру між «Севастополем» і «Металістом».

«Як все здорово у нас... «Металісту» гру з «Севастополем» перенесли, а ми з Києвом зіграли на «нейтральному полі» в Києві... Браво!», - написав футболіст у своєму Твіттері.