ФІФА: Кримські клуби повинні дограти чемпіонат України

Футбол України 21 Березня, 16:20
Президент ФІФА Йозеф Блаттер заявив, що «Таврія» та «Севастополь» завершать сезон у складі української Прем'єр-ліги.

Президент ФІФА Йозеф Блаттер заявив, що «Таврія» та «Севастополь» завершать сезон у складі української Прем'єр-ліги.

«Прийнято рішення по Криму. Обидва професійних кримських клуби завершать сезон у складі української Прем'єр-ліги. Це рішення було прийнято усіма зацікавленими сторонами»,

- заявив під час прес-конференції Блаттер.





Додамо, що міжнародні футбольні організації ФІФА та УЄФА не готові коментувати ситуацію із можливим включенням кримських футбольних клубів у чемпіонат Росії.



"Ми не в курсі ситуації, тому не маємо права нічого коментувати»,

- сказали у прес-службі ФІФА.





"УЄФА не готова давати будь-яких коментарів з цього питання, оскільки жодних запитів з боку кримських клубів про включення в чемпіонат Росії не було»,

- повідомив співробітник прес-служби УЄФА.