«Наша команда тренувалася 2-3 місяці, тому ми повністю готові до ігор. У нас довго не було офіційних матчів. Скаржитися на те, що ми не встигли підготуватися до чемпіонату, буде недоречним. Думаю, що всі готові. Подивимося, як складеться чемпіонат для нас. Що стосується матчу з «Металургом», то на тренуваннях нам говорять як краще з ними грати. Я дивився їх попередню гру з «Шахтарем», другий тайм мені дуже сподобався, особливо те, як вони комбінують, тримають м'яч, тому легко нам точно не буде. Я сподіваюся на те, що ми виграємо, прийде побільше людей, які нас підтримають. Запрошую всіх, все-таки футбол для вболівальників, без них нецікаво грати».
Андрій Ярмоленко: «Без уболівальників нецікаво грати». ВІДЕО
Весняна частина футбольного сезону набирає обертів: 22 березня о 19:30 на НСК «Олімпійський» «Динамо» прийме запорізький «Металург» , а 26 березня кияни зіграють з «Металістом» у Харкові в рамках Кубка України. Про підготовку київського клубу з «Динамо» Web TV поділився Андрій Ярмоленко:
«Наша команда тренувалася 2-3 місяці, тому ми повністю готові до ігор. У нас довго не було офіційних матчів. Скаржитися на те, що ми не встигли підготуватися до чемпіонату, буде недоречним. Думаю, що всі готові. Подивимося, як складеться чемпіонат для нас. Що стосується матчу з «Металургом», то на тренуваннях нам говорять як краще з ними грати. Я дивився їх попередню гру з «Шахтарем», другий тайм мені дуже сподобався, особливо те, як вони комбінують, тримають м'яч, тому легко нам точно не буде. Я сподіваюся на те, що ми виграємо, прийде побільше людей, які нас підтримають. Запрошую всіх, все-таки футбол для вболівальників, без них нецікаво грати».