ФФУ: «Суркіс сам здатний вирішити, грати йому зі «Спартаком» чи ні»

Динамо Київ 21 Березня, 17:05
Керівник управління інформації Федерації футболу України (ФФУ) Павло Терновий заявив, що президент київського «Динамо» Ігор Суркіс сам здатний вирішити, чи грати його команді з московським «Спартаком» на стадіоні «Открытие-Арена» чи ні. Про це він розповів по телефону кореспондентові ІТАР -ТАСС.

На 24 липня запланована зустріч цих команд на новому стадіоні червоно-білих «Открытие-Арена».



«Ніякої заборони на проведення матчу з нашого боку не було і бути не могло. «Динамо» - приватна структура, і його президент Ігор Суркіс сам здатний вирішити, грати йому зі» Спартаком» чи ні. Справа в тому, що зараз на хвилі подій, які відбуваються в нашій країні, люди, які не бажають, щоб український футбол розвивався і ріс, використовують його в якості політичного важеля. Але ФФУ жодним чином не втручається в питання політики - цього не було, немає і ніколи не буде. Федерація працює, керуючись виключно нормами ФІФА, УЄФА та спортивними принципами», - сказав Терновий.



Раніше власник російського клубу Леонід Федун повідомив, що має намір звернутися до ФФУ з проханням дозволити зіграти з «Динамо».