На 24 липня запланована зустріч цих команд на новому стадіоні червоно-білих «Открытие-Арена».
«Ніякої заборони на проведення матчу з нашого боку не було і бути не могло. «Динамо» - приватна структура, і його президент Ігор Суркіс сам здатний вирішити, грати йому зі» Спартаком» чи ні. Справа в тому, що зараз на хвилі подій, які відбуваються в нашій країні, люди, які не бажають, щоб український футбол розвивався і ріс, використовують його в якості політичного важеля. Але ФФУ жодним чином не втручається в питання політики - цього не було, немає і ніколи не буде. Федерація працює, керуючись виключно нормами ФІФА, УЄФА та спортивними принципами», - сказав Терновий.
Раніше власник російського клубу Леонід Федун повідомив, що має намір звернутися до ФФУ з проханням дозволити зіграти з «Динамо».
ФФУ: «Суркіс сам здатний вирішити, грати йому зі «Спартаком» чи ні»
Керівник управління інформації Федерації футболу України (ФФУ) Павло Терновий заявив, що президент київського «Динамо» Ігор Суркіс сам здатний вирішити, чи грати його команді з московським «Спартаком» на стадіоні «Открытие-Арена» чи ні. Про це він розповів по телефону кореспондентові ІТАР -ТАСС.