Олег Блохін: "У нас не вистачило свіжості"

Динамо Київ 15 Вересня, 19:26
Післяматчева прес-конференція тренера "Динамо" Київ Олега Блохіна. "Металіст" Харків – "Динамо" Київ — 3:0.

Післяматчева прес-конференція тренера "Динамо" Київ Олега Блохіна. 

"Металіст" Харків – "Динамо" Київ — 3:0. УПЛ, 9-ий тур

"Хочу привітати «Металіст» з перемогою. Рахунок – не по грі. Чому? Після першого пропущеного ризикували, і байдуже було 1:0 чи 3:0. В цілому, команди показали добротний футбол. У нас не вистачило свіжості, бо багато хто грав у збірних. В «Металіста» менше гравців, які грали за збірні та були відсутніми і вони могли повноцінно готуватися до гри.

Другим таймом я повністю задоволений, за виключенням кінцівки. Там вже порушення ігрової дисципліни пішли, нічого не можна було змінити".   

Чого не вистачає вашим підопічним?

"Не вистачає зіграності, - це раз. Друге – як ми не розповідаємо, що потрібно грати на випередження і бігти на ближню штангу, - ніяк не виходить. Були моменти, коли Ідейє і Мбокані повинні були бігти на ближню штангу. Якщо м’яч пролітає – це проблема іншого гравця. Гольове чуття – це природнє, мабуть. Тут нічого не зробиш. Хоча у Ідейє був момент, коли потрібно пробивати головою, а не проводити м’яч (слизький м’яч проводити не можна – треба бити по воротах). Тим більше, я вважаю, що за такої гри багато моментів бути не може".