«Не думаю, що «Металург» зможе зібратися і щось показати. Те, що було з «Шахтарем ... Чесно сказати, не очікував такого. Думав, за час зимової перерви команда трохи стабілізує гру. Таран говорив, що в міжсезоння буде проведена робота і в селекції, і, перш за все, в стабілізації гри. Але по матчу з «Шахтарем» я цього не побачив».
«Із заяви Тарана я зрозумів, що він більше налаштовується на ігри з командами, які боротимуться за прописку в лізі. Він розуміє різницю в класі з грандами. Не можна сказати, що запорожці піднімуть руки і здадуться. Безумовно, вони будуть чинити опір. Але зараз «Металург» не в тій ваговій категорії, щоб щось протиставити «Динамо».
«Для киян головне - уникнути недооцінки, хоча всі прекрасно розуміють, що потрібно набирати очки. Попереду у «Динамо» дуже складні матчі. Після цієї гри важливий поєдинок в Кубку з «Металістом». Потім буде виїзд до Дніпропетровська і потім «Шахтар», тому «Динамо» зараз потрібно намагатися максимально набирати очки. Я думаю, динамівці здобудуть переконливу перемогу і м'ячів у цій грі буде забито пристойно», - заявив футбольний експерт Олег Венглинський