Післяматчева прес-конференція Олега Блохіна

Динамо Київ 22 Березня, 20:51
Головний тренер київського «Динамо» розповів про матч 22 туру українського чемпіонату з футболу «Динамо» - «Металург», а також про перспективи гравців київського гранду:

- Я думаю, Запоріжжя дуже організовано грало в обороні, намагалося провести контратаки. У першому таймі супернику вдавалося стримати той натиск, який був у «Динамо». Наприкінці тайму забили гол, у другому таймі перебудувалися. Думаю, що спокійно довели зустріч до кінця.

- Торік команді бракувало з’єднувальної ланки. Чи стає Олександр Рибка знаковою фігурою в команді або він звичайний гравець?



- Я, звичайно, вибачаюся. Не знаю, навіть як відповісти. Ну, якщо Рибка з’єднувальна ланка ... Я думав, це десь в середній лінії або нападник. А Рибка яка з’єднувальна ланка? У чому? Він такий же гравець команди, стоїть у воротах. Так можна було і Шовковського назвати з’єднувальною ланкою.



- У Гусєва знову травма?



- Думаю, це як минулого року, коли він показував заміну, і я його замінив. Такий жарт у нього з'явився. Поки не скаржився.



- Ви не замислювалися про покупку правого захисника під час трансферного вікна?



- Ми взагалі не думали нікого купувати.



- Тобто Ви задоволені на сьогодні грою команди?



- Складне питання. Принаймні нікого не купили, значить, задоволені, дограємо чемпіонат і подивимося, які позиції треба підсилювати. Тому що Євген Хачеріді отримав травму, і у нас проблеми з центральними захисниками.



- Питання про Селіна: він досі травмований?



- Селін грав за дубль, але поки не в тих кондиціях, щоб грати за основний склад. Поступово він приходить у форму, все-таки 6 місяців не грав через травму.



- Які перспективи у Сидорчука? Він грав раніше через дефіцит гравців або ж він дійсно заслуговує місця в основі?



- У нього такі ж шанси, як і в інших гравців у команді. Система, яку ми використовуємо в грі, є найбільш оптимальною. Сергія ніхто не списує з рахунків, він молодий хлопець, все у нього попереду.