Андрій Ярмоленко: «Свої голи, сподіваюся, залишив на ігри з «Металістом» і «Дніпром»

Динамо Київ 22 Березня, 21:09
Після матчу із запорізьким «Металургом» капітан київського «Динамо» Андрій Ярмоленко прокоментував гру і зізнався, що був не проти відзначитися:

- Я, безумовно, хотів забити м'яч, але, на жаль, це не вийшло. Але, якщо чесно, я не дуже засмутився, навпаки, задоволений, що команда виграла. А свої м'ячі, сподіваюся, залишив на ігри з «Металістом» і «Дніпром».

- Чи Не говорили ви з Мбокані про те, що він обігнав вас в гонці бомбардирів?

- Ні. Я не проти, щоб він став кращим бомбардиром, головне, щоб ми виграли чемпіонат.

- «Шахтар» у кубку України буде грати з чернігівською «Десною». Будете вболівати за свою рідну команду?

- Звичайно, буду вболівати за «Десну», і бажаю їй тільки перемоги.