Головний тренер Металурга (З) Олег Таран поділився своїми враженнями стосовно матчу з киянами.
- В принципі, нічого коментувати. Навіть якщо подивитися на результат, то він, звичайно, не мав бути таким. Якщо проаналізувати всі голи, які нам забили... На передачу мали відреагувати наші гравці, повинні були заблокувати Мбокані, але, на жаль, не змогли. Плюс голи, які були у другому таймі - це наслідки помилок наших захисників. Спочатку покинув свою зону Баліч, після чого Нестеров не потрапив по м'ячу, потім Сахневич помилився, як завжди.
Але це не виправдання, тому що ми повинні констатувати факт: рівень «Динамо» (Київ) - це рівень. І кожен з них на голову вищий індивідуально, фізично і тактично. Прикро, що гравці здійснюють такі помилки, які не властиві гравцям Прем'єр-ліги. На жаль, слід зазначити, що їхній потенціал не відповідає рівню Прем'єр-ліги, але інших у нас немає...
- Чому ваша команда нічого не створила в атаці?
Я вже пояснював, що було багато помилок в капітана команди і в середній лінії. Не знаю, з чим це пов'язано, тому що зовсім інша гра була з «Шахтарем». Тут і лідера, по великому рахунку, не було. Якщо ми говоримо про багатолітнього капітана, то це просто пов'язка. Іноді дивуюся інертності футболістів, їх байдужості до долі команди. Тому потрібна дуже ретельна і велика робота: по селекції, по органцізації, взагалі по всьому. З іншої сторони, якби навіть було 1:0, то все одно я б це грою команди не назвав. Чим більше забили - відмінно, буде більше інформації для самих гравців, щоб вони зрозуміли, чого потрібно прагнути. А інших футболістів і немає, навіть немає кого в середню лінію поставити, немає ким замінити, їх просто немає.
- Тобто ви налаштовували команду не на нічию, не на перемогу, а просто, щоб отримати для себе якусь інформацію?
- Ні, ви ж розумієте, що все одно є потенціал. Так, є дисбаланс в команді, є гравці не відповідної майстерності, але все одно люди повинні бути лідерами. Як можна приїжджати і програвати? В моїй свідомості це не вкладається.
Хоча, в той момент, коли Діма Юсов мав... потрібно було забивати. Не може забити - і все! Можливо, зав'язалася б якась інтрига. Можливо, суперник трохи занервував би і більше було б простору.
- Чи є у вашій команді побутові проблеми, чи отримує команда зарплату?
- У цьому відношенні все нормально. Просто потрібні системні, поступові кроки. Я свідомо відмовився від того, щоб набирати десять нових людей в команду. І зараз я бачу шляхи виходу з ситуації. Але цей шлях не пройдеш ні за день, ні за місяць. Це шлях, який команда проходила і рік, і два. А кожного року чи навіть півроку все міняти, я думаю, немає сенсу. Найпростіше сказати, що не дали гравців. Потрібно працювати з тими хлопцями, які у мене є в розпорядженні. Я хочу, щоб тут гідно грали футболісти. Посилення повинні бути сильними та кваліфікованими гравцями.
- Як би ви оцінили шанси «Динамо» в боротьбі за чемпіонство?
- Якщо брати перші ігри другої частини чемпіонату України, то «Динамо» буде складно. Все буде вирішуватися в матчах з «Шахтарем» і «Дніпром». З цих трьох команд на даний момент я віддаю перевагу «Дніпру». Якщо спиратися на якість гри. Ми грали з «Шахтарем» і відчувалося, що у «гірників» є дисбаланс у грі.
Що ж, у нашому чемпіонаті з'явилася інтрига, всім буде цікаво спостерігати, чим вона закінчиться. Звичайно ж, як вихованець «Динамо», я бажаю киянам стати чемпіонами. Але й «Дніпру», як своїй колишній команді, я бажаю того ж (п осміхається