- Програш - це удар по чемпіонських амбіціях «Шахтаря»?
- Так, це удар! Вважаю, що нам потрібно задуматися - з такою грою ми нічого не можемо зробити.
- «Шахтар» вдруге поступається «Дніпру». Як ви оцінюєте, дійсно, суперник сильніший чи це чергова невдача?
- По-перше, я привітаю команду «Дніпро» з перемогою, нелегко за останніх чотири-п'ять ігор обіграти два-три рази «Шахтар». Команда хороша, яка заслуговує на повагу, але вони грали проти іншого «Шахтаря». Адже нинішній «Шахтар» - це навіть не та команда, якою вона була три-чотири місяці тому. Потрібно задуматися. Ситуація не дуже - це і дві поразки вдома.
- Судячи з ваших слів, ви вважаєте перемогу «Дніпра» абсолютно логічною?
- Звичайно! Ніяких претензій немає. У них хороший тренер і команда. Мало, хто з команд обігравав «Шахтар» у Донецьку з рахунком 2:0, тому їх потрібно привітати. Не скажу, що вони грали набагато краще, ніж ми, просто ми помилялися. Як нас вчать з теорії, якщо ми отримуємо гол, то це наші проблеми, ми повинні самі за нього відповідати.
- Євген Селезньов сказав, що у їхнього тренера був перед грою якийсь план, і він спрацював. Був подібний план у Мірчі Луческу?
- Звичайно. У нас перед кожною грою є план. Але ми його сьогодні не виконали.
- Зараз інтрига закрутилася: «Дніпро», «Динамо», «Металіст». Хто на вашу думку головний конкурент «Шахтаря» за чемпіонство?
- Якщо «Шахтар» показуватиме «шахтарській футбол», то фаворит за чемпіонство «Шахтар». А якщо буде грати, як сьогодні, то дуже мало шансів завоювати чемпіонство.
Якби ми сьогодні грали, як з «Вікторією», то ми виграли б. З «Вікторією» ми хоч створювали моменти, а сьогодні - ні. Кожен футболіст повинен задуматися і я перший беру провину на себе, як капітан. Не задоволений сьогодні і грою команди. Ми купили дуже важливих футболістів для нас, але поки вони не допомагають, як ми хочемо. Може їх потрібно чекати довше, ніж інших, але у нас немає часу, попереду у нас дуже важливі ігри, - прокоментував капітан «гірників».