- Ми виграли матч за 6 очок, звичайно, ми задоволені. Але вся боротьба попереду. Всі виклалися в цьому матчі, показали хорошу гру, але все тільки починається. Чим далі - тим буде важче.
- План Рамоса сьогодні дійсно спрацював?
- За великим рахунком, план спрацював, ті установки, про які говорив тренер, виконали. Десь помилялися, але, в принципі, зіграли на високому рівні.
- Ваші емоції після гола, здавалося було, що не тільки з голом пов'язані?
- Звісно задоволені були, що забили в кінці першого тайму. Трохи навіть розкріпачилися. Перший тайм був гойдалкових, і цей гол був дуже важливий.
- Може, щось трибуна особливе прокричала?
- Пам'ятаю, неприємно було звичайно. У чемпіонаті України, я вважаю, гімн України всі повинні сприймати як щось світле. Народ різний буває, звичайно... Але ми віддячили своїх уболівальників за те, що вони співали для нас у важку хвилину.
- Я так розумію, така реакція була на свист?
- Так, ми чули реакцію трибун, коли наші фанати співали гімн, - цитує капітана «Дніпра» 4-4-2.com.ua