Ротань: «В чемпіонаті гімн України всі повинні сприймати як щось світле»

Динамо Київ 23 Березня, 11:48
Капітан «Дніпра» Руслан Ротань коротко прокоментував перемогу своєї команди над донецьким «Шахтарем» з рахунком 0-2 та не оминув увагою специфічність вболівання у Донецьку.

- Ми виграли матч за 6 очок, звичайно, ми задоволені. Але вся боротьба попереду. Всі виклалися в цьому матчі, показали хорошу гру, але все тільки починається. Чим далі - тим буде важче.

- План Рамоса сьогодні дійсно спрацював?

- За великим рахунком, план спрацював, ті установки, про які говорив тренер, виконали. Десь помилялися, але, в принципі, зіграли на високому рівні.

- Ваші емоції після гола, здавалося було, що не тільки з голом пов'язані?

- Звісно задоволені були, що забили в кінці першого тайму. Трохи навіть розкріпачилися. Перший тайм був гойдалкових, і цей гол був дуже важливий.

- Може, щось трибуна особливе прокричала?

- Пам'ятаю, неприємно було звичайно. У чемпіонаті України, я вважаю, гімн України всі повинні сприймати як щось світле. Народ різний буває, звичайно... Але ми віддячили своїх уболівальників за те, що вони співали для нас у важку хвилину.

- Я так розумію, така реакція була на свист?

- Так, ми чули реакцію трибун, коли наші фанати співали гімн, -

цитує капітана «Дніпра» 4-4-2.com.ua

.