Відомий у минулому футболіст Павло Шкапенко поділився враженнями від центрального матчу туру «Шахтар» - «Дніпро» та виокремив явних фаворитів чемпіонату.
- Були здивовані перемогою «Дніпра»?
- Так, трохи був здивований.
- За рахунок чого дніпропетровці добилися цієї важливої перемоги?
- Станом на сьогоднішній день у «Дніпра» краще поставлена гра, ніж у «Шахтаря». Дніпропетровці несправедливо вилетіли із Ліги Європи, вони були сильнішими за «Тотенхем». Англійцям допоміг суддя. Якби не рефері, то вони б точно не пройшли «Дніпро». Щиро кажучи, учора уболівав за «Дніпро», оскільки хотів інтриги в чемпіонаті.
- З чим пов'язаний спад в грі «Шахтаря»? Команда досі не може пережити торішню втрату лідерів?
- Не думаю, що через це. У кожної команди бувають спади. І «Шахтар» не виключення. Не варто, говорити про погану підготовку до весняної стадії чи ще щось. Просто зараз такий період, коли «гірники» перебувають у психологічній ямі.
- «Динамо» та «Металіст» можуть створити конкуренцію «Дніпру» й «Шахтарю» в чемпіонській гонці?
- Усі знають, що відбувається із «Металістом», через ці події харків’яни не зможуть створити конкуренцію. А «Динамо», безперечно, буде до останнього боротися за золоті медалі. Кияни більш-менш зберегли склад, у них все стабільно. За нагороди боротимуться «Дніпро», «Шахтар» та «Динамо». «Металіст» випав із медальної гонки. Так само не претендуватиме на місце на п’єдесталі «Чорноморець». Одесити боротимуться за місце в Лізі Європи.
- «Динамо» торік дуже багато критикували. Зараз зарано робити якісь висновки чи уже можна говорити про певні зміни в грі киян?
- Висновки, звісно, рано робити. Закінчиться сезон, тоді можна і підсумувати виступи. Стосовно критики, то вона корисна, якщо по ділу. Коли «Динамо» виглядало погано, треба про це говорити. А що буде далі, побачимо.