- Я вже не звертаю уваги. Це його рівень розвитку, рівень культури і мене часом дивує те, що з такими інтелігентними людьми, які працюють сьогодні на телеканалі «Футбол» (той же Розанов, той же Денисов, який може гостро вколоти) працює людина, яка інтелектом не вражає - це просто знижує рейтинг вашого каналу. Нехай він говорить все, що забажає. На «2+2» він говорив одне, зараз говорить інше. Він себе перетворює на клоуна, а я до нього ставився абсолютно по-іншому. Правильно сказав Ярмоленко: «Ну що мені з тобою лаятися?». Я вам можу показати папір, де громадськість пише, щоб на Леоненка за образи подали до суду. Але як я можу на футбольну людину подавати до суду? Потрібно щось критикувати, але нормальною, людською мовою, а він вдає із себе такого, начебто виграв Чемпіонат Світу. Ніби Марадонна, який всього домігся.
Коли прийшов Лобановський, він навіть у 18-ть кращих гравців не потрапляв! Тому що завжди було своє «Я», своє відношення. На сьогоднішній день він вибрав таку форму спілкування. Якщо йому подобається, то нехай спілкується. Вітя, ставай мудрішим у своєму віці - до тебе потягнуться вболівальники і будуть твої слова сприймати по-іншому, - сказав Ігор Суркіс в ефірі програми «Великий Футбол»