Обидва тренери, які були в хорошому настрої, перекинулись кількома репліками:
«Олеже, успіхів», - побажав колишньому одноклубнику Блохін.
«Дякую, Олег, дякую, дорогий. Тримайся, добре? Поборись за золото!» - у відповідь побажав Таран.
Блохін відповів: «А я за що борюся? Звичайно, за золото».
«Ви або «Дніпро», добре?» -
цитує Тарана «Профутбол».