22-й тур для орендованих динамівців

Динамо Київ 24 Березня, 10:27
Два футболісти «Динамо», які виступають за інші вітчизняні колективи, взяли участь у 22-му турі УПЛ.

В першу чергу варто звернути увагу на вагомий внесок динамівця Дениса Бойко (19 поява у сезоні, 18 пропущених м'ячів), нині виступаючого за «Дніпро». Голкіпер, разом зі своїми партнерами по дніпропетровському клубу, здобули впевнену перемогу над «Шахтарем» в Донецьку з рахунком 2:0. Незважаючи на серйозний атакуючий потенціал «гірників», забити в ворота Дениса на «Донбас Арені» (33,827 глядачів) їм не вдалося.

Також в Ужгороді у стартовому складі «Говерли» проти «Карпат» вийшов захисник Сергій Люлька (15-й матч у сезоні), який відіграв усі 90 хвилин на стадіоні «Авангард» і допоміг перемогти суперника з рахунком 1:0. Зазначимо також, що голкіпер Олексій Шевченко провів матч на лаві запасних.

Крім того, Айїла Юссуф і «Металіст» у 22-му турі зіграють пізніше за всіх, адже виїзний матч харків'ян з «Севастополем» був перенесений на 29 березня.