Кубок України: підтримай «Динамо» у Харкові!

Динамо Київ 24 Березня, 10:29
Шановні вболівальники! 26 березня у Харкові відбудеться матч 1/4 фіналу Кубка України «Металіст» - «Динамо» (початок о 20:00).

Шановні вболівальники!

26 березня у Харкові відбудеться матч 1/4 фіналу Кубка України «Металіст» - «Динамо» (початок о 20:00).

Для любителів футболу, які бажають підтримати «Динамо» на стадіоні «Металіст», виділений 30 сектор. Квитки для шанувальників «біло-синіх» будуть безкоштовно видаватися в день гри з 18:00 до 20:00 при вході в сектор. При собі необхідно мати динамівську атрибутику/

Телефон контактної особи ФК «Динамо» Київ: +38 093 1916077 (Анатолій Григорович).

Футбольний клуб «Динамо» запрошує всіх вболівальників підтримати команду у важливому матчі в Харкові!