- Я не розумію цього - виграли, повинні радіти, хоч і міг настрій зіпсувати Юсов, зрівнявши рахунок. Це просто діти, соплі потрібно всім витирати, хустки видати. Виграли, ну і скажіть про це. Їм що питання будуть якісь складні задавати? Я цього не розумію. Не давайте автографи, взагалі на базі закрийтеся і сидіть. Я завжди, як би не зіграв, давав журналістам інтерв'ю. Як би погано не було, все одно давав інтерв’ю, я ж також погано грав.
- Я їх хочу привітати. Зрозуміло, що там стільки подарунків було, добре, що Гусєв все використав - молодець. Ярмоленко теж зіграв здорово. Але зрівняй Юсов рахунок - і все... І не забий Мбокані на 45-ій... Рибка теж молодець, врятував. Забили чотири, молодці,
- цитує Леоненка «Великий Футбол».