Віктор Леоненко прокоментував слова президента «Динамо» в ефірі програми «Великий футбол»:
- Стосовно «2+2» - ви були в ефірі, вам Циганик поставив запитання: «Що ви скажете з приводу того, що вас критикує товариш Леоненко?». Згадайте, що ви відповіли: «Йому можна».
У Лобановського я не тільки не потрапляв у 18, я навіть на заміну жодного разу не вийшов. Якщо ви вважаєте, що я не футболіст, то я не ображаюсь.
Можливо, він образився на те, що я вже давно сказав - Ігор Михайлович вважає, що у нього брендовий клуб, але, якщо брендовий, вибачте: у Рината Ахмєтова всі діти отримують форму безкоштовно, і костюми, і футболки. А тут збирають гроші з батьків, і за м'ячі теж.
Ви розберіться, хто у вас працює в дитячому клубі. Ви хоч знаєте це? Знову куми, якась нісенітниця. Добре, він розібрався і взяв Беженара, Косовського, Белькевича, Хацкевича. Молодець. Але він багато чого не знає, що діється в дитячому футболі, коли там тренери, які навіть у футбол не грали. Як вони щось можуть пояснити дітям?
Таке відчуття, що Суркіс злий, тому що Фірташа закрили. Можливо, поговорив з кимось, фінансування може закінчитися,
- заявив Леоненко.