Останнім часом ім'я президента Росії Володимира Путіна звернуло до себе пристальну увагу ультрас з усіх куточків України. Черговий тур Прем'єр-ліги не став виключенням.
На своїй сторінці у Facebook ультрас «Динамо» опублікували подане нижче відео із підписом: «Продолжились и послания кремлевскому диктатору!»
Читайте також: Ультрас «Динамо»: Гей, Січ іде. ВІДЕО