«Куля в лоб, так куля в лоб» - схоже, саме так будуть налаштовуватись команди, яким випаде «щасливий» квиток в окупований Крим.
Олександр Красильников, президент «Севастополя» - про майбутнє клубу
- Домашні ігри ми повинні грати на своєму полі і ніяк інакше. Якщо до нас не приїдуть, навіть незважаючи на те, що ми гарантуємо безпеку, - будьте ласкаві, отримайте технічну поразку. Те ж саме, якщо ми відмовимося їхати на якусь гостьову гру. Це не ультиматум, це наша позиція. Разом з керівництвом «Таврії» готуємо спільний лист з цього приводу. При цьому «Севастополь» твердо має намір дограти чемпіонат до кінця. Тому що футбол - це не політика.
Що далі? Поки рано щось обговорювати. Та й у чому сенс моїх переговорів з ФФУ або РФС? Нехай вони самі вирішують питання на вищому рівні. Як колишній член виконкому розумію, що необхідно діяти чітко за нормами УЄФА і ФІФА. Хоча, що туту приховувати - більшість наших уболівальників хотіли б бачити клуб в чемпіонаті Росії, - цитує Красильникова «Советский спорт».