Олег Саленко: Беланда? У «Динамо» немає незамінних іноземців

Динамо Київ 24 Березня, 17:01
Футбольний експерт та колишній гравець київського «Динамо» Олег Саленко спеціально для 1927.com.ua про вирішальні матчі чемпіонату України, вибрикеньки Беланди та «Час Ікс» для «Динамо».

Футбольний експерт та колишній гравець київського «Динамо» спеціально для 1927.com.ua про вирішальні матчі чемпіонату України, вибрики Беланди та «Час Ікс» для «Динамо».

- З команд лідерів вже видно потенційного чемпіона або все вирішиться в очних зустрічах?

- Все буде вирішуватися в очних зустрічах. Одну таку зустріч ми вже побачили - «Дніпро» виграв і наблизився відразу до всього. Наступна гра «Дніпро» - «Динамо» буде дуже важливою, потім «Динамо» - «Шахтар». «Металіст» зараз ще не той. Все буде вирішуватися між цими трьома клубами, тому що інші команди зараз ще не набрали хід.

- Яка команда зараз заслуговує на звання чемпіона? «Дніпро»?

- «Дніпро» зараз на ходу, команда зіграна. Вони довго до цього йшли, готувалися. Але в принципі, і в «Динамо» Київ теж хороший підбір гравців, тільки Блохіну не вдається їх скомпонувати. Не всі іноземці повністю викладаються на полі - ось це головна проблема. «Шахтар» впевненість свою поки не набув. Для «Динамо» ці дві гри ( «Дніпро» і «Металіст» ) будуть дуже важливі - саме вони і покажуть, чи зможе «Динамо» претендувати на чемпіонство.

- Конфлікт Беланда і Блохіна. Як ви вважаєте, Беланда може покинути «Динамо» через ці розбіжності з головним тренером?

- У «Динамо» немає незамінних іноземців. Якщо у Беланди будуть гарні пропозиції, то досить вірогідно, що він піде. Іноземці зараз не дуже охоче грають. Блохіну треба дивитися на ставлення гравців до справи. Я думаю, треба робити ставку на наших хлопців.

- За останні дві гри чемпіонату хтось з гравців «Динамо» здав в порівнянні з минулим роком?

- Зараз важко сказати, хто здав. Перший і другий матчі були з явно слабкішими суперниками, тому багато гравців грали не в повну силу. Потенціал ще не видно. Блохіну на матч з «Дніпром» буде важко визначатись складом - незрозуміло хто, в якій формі. Ось це найбільша проблема.

- У грі з «Металургом» Віда через травму підміняв Хачеріді. Як він впорався і чи стала помітною в плані оборонної гри заміна Віди на Хачеріді?

- Важко говорити, по іграх з суперниками рівня «Таврії» та «Металурга» Віда непогано виглядав, а от на матчі проти «Дніпра» і «Металіста» оптимально було би випускати тих, кого Блохін на даний момент вважає кращим. Коли один підмінює іншого, то не вистачає зіграності. Середина поля у команди повинна бути вже награна.

- Матч «Дніпро» - «Динамо» стане для киян «Часом Ікс»?

- «Динамо» зараз не можна програвати на виїзді, мінімум - це нічия, але потрібно спробувати і виграти, щоб боротися за найвищі місця. Для киян головне - пробитися в зону Ліги чемпіонів .

- Форму «Динамо» ми побачимо саме в матчі з «Дніпром»?

- Так, тому що два попередніх матчі «Динамо» - явно не показник справжньої готовності «біло-синіх».

Розмовляв Ігор Гусаков