Ле Таллек: З кінця листопада не платять, буду звертатися до ФІФА

Футбол України 24 Березня, 19:47
Нападник Говерли Дам'єн Ле Таллек планує звернутися до ФІФА для вирішення питання з виплатою йому зарплати.

Нападник «Говерли» Дам'єн Ле Таллек планує звернутися до ФІФА для вирішення питання з виплатою йому зарплати.

За словами гравця, з кінця листопада йому не платять, і всі гравці знаходяться у такій же ситуації.

«Клуб більше не відповідає на мої листи. Особисто я буду звертатися до ФІФА. Їм потрібно припинити брехати, вони навіть не починали виплачувати гроші», - сказав він, пише tribuna.com.

«Якщо іншим подобається грати без грошей, то не мені. Я не відновлю тренування до тих пір, поки мені не виплатити гроші. Коли я зрозумів, що нічого не змінюється, то вирішив повернутися в Францію», - наводить слова Ле Таллека europe-mercato.com з посиланням на l'Equipe.