На одній з фотографій матчу можна побачити банер з написом: «Ще не вмерла України i слава, i воля».
Також фанати згадали про дату початку війни в Югославії:
Відзначимо, що інші фанати на цьому ж матчі вивісили банер з написом: «Крым - в чемпионат России, Газзаева
(Валерія, голову оргкомітету об'єднаного чемпіонату Росії і України - прим. Ред.)
- в конуру на Петровском(у Валерія Газзаєва прізвисько серед вболівальників «пес»)
»:По нашій інформації, лише дві найбільші групи фанатів «Зеніта» підтримують цілісніть території України та засуджують дії Путіна.