Селезньов: «Якщо ми не обіграємо «Динамо», то ці перемоги нічого коштувати не будуть»

Динамо Київ 25 Березня, 10:28
Гравець «Дніпра» в інтерв’ю football.ua поділився своїми думками після перемоги над «Шахтарем» (0:2).

Гравець «Дніпра» в інтерв’ю football.ua поділився своїми думками після перемоги над «Шахтарем» (0:2).

- З думкою про те, що час «Дніпра» настав, по-моєму, неможливо не погодитися: «Шахтар» і «Динамо» не в кращому стані, «Металіст» - зрозуміло...

- Мені не подобається така думка. «Дніпро» - хороша команда, і неважливо, які у кого проблеми. Рік тому «Шахтар» був на ходу, але хіба ми з ними не грали на рівних? Грали, нічия була. У нас є шанси, і це, в першу чергу, заслуга футболістів і тренерів. Справа не в тому, що хтось в кращій формі, хтось в гіршій, а у когось фінансові проблеми.

- Так виходило, до речі, що у «Дніпра» з року в рік провали траплялися весною. Яка причина? Арбітри, газон «Дніпро-Арени», просто збіг?

- Зрозуміло, що були арбітри: всі це бачили, ні для кого це не секрет. Це все було. Також були проблеми з грою. Зараз два матчі позаду - не можна сказати, що тепер ми точно будемо боротися за чемпіонство, але у нас просто є шанс. Якщо ми не обіграємо «Динамо», то ці перемоги, за великим рахунком, нічого коштувати не будуть. Ми повинні вигравати постійно і чекати моменту, щоб стати чемпіоном.